آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای رسانه ای کشور در آستانه انتخابات

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۹ کد : ۷۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۹۵
 توسط استاد دانشگاه آزاد دماوند بررسی شد:

آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای رسانه ای کشور در آستانه انتخابات

حجت مداحی استاد ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند وعضو بسیج اساتید کشور،در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر دماوند به بررسی آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و فضای رسانه ای کشور در آستانه انتخابات و حضور حداکثری مردم پرداخت.

مداحی که عضو کارگروه رصد و تحلیل شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی کشور نیز هست با اشاره به لازمه بصیرت افزایی در فضای رسانه ای کشور گفت:انتقال صحیح پیام انقلاب اسلامی به نسل های سوم و چهارم انقلاب جزء مهمترین اموری قرار دارد که می تواند در افزایش بصیرت مردم بویژه جوانان ما نقش بسزایی ایفا نماید.

این کارشناس شبکه های اجتماعی و فضای رسانه ای در ادامه به توضیح و تبیین معایب و مزایای شبکه های اجتماعی پرداخت و اظهار داشت:دشمنان نظام و انقلاب که عمدتا تمامی ابزارهای نوین اطلاعاتی و شبکه های مجازی را در کنترل خود دارند،تلاش میکنند در آستانه انتخابات مهم مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی و با استفاده از همین ابزارها و شبکه های مجازی ایجاد شبهه نموده و اذهان جوانان ما را تحت تاثیر خود قرار دهند.

مداحی در پایان خواستار توجه هر چه بیشتر به منویات مقام معظم رهبری(مدظله) و تحقق فرمایشات ایشان در خصوص حضور حداکثری و پرشور در انتخابات هفتم اسفند شد و این حضور و بصیرت را خط بطلانی بر توطئه های دشمنان دانست.


نظر شما :