بررسی مسائل مختلف در دیدار صمیمی هیات رئیسه دانشگاه با نماینده دماوند درمجلس

۲۸ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۹:۱۰ کد : ۳۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۹۲۷
در آستانه آغاز سال جدید وبه منظور بررسی مشکلات دانشگاه ،دکتر محمود صفری به همراه جمعی از معاونین واحد دماوند با...


در آستانه آغاز سال جدید وبه منظور  بررسی مشکلات دانشگاه ،دکتر محمود صفری به همراه جمعی از معاونین واحد دماوند با آقای حمیدرضا مشهدی عباسی نماینده مردم شهرستان دماوند وفیروزکوه در مجلس شورای اسلامی دیدار نمودند.

در این جلسه صمیمی ، دکتر صفری رئیس دانشگاه به همراه هیات رئیسه به ارائه گزارش پرداختند .

حمیدرضا مشهدی عباسی در این جلسه فعالیت های مختلف دانشگاه را در این 11 سال خوب و مثمر ثمر ارزیابی کرد و از زحمات چند ساله مسئولین واحد تقدیر کرد.

نماینده مردم شهرستان دماوند وفیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم عظیم تعداد دانشجو در سطح شهرستان دماوند که جمعیتی نزدیک به چهل هزار نفر را  تشکیل می دهد ، خواستار توجه جدی به مطالبات و خواسته های این قشر آینده ساز شد و اظهار داشت :خواسته های دانشجو باید جزء مسائل اصلی و توجهات اولیه دانشگاه باشد و به مسائل این صنف مهم کشور باید توجه جدی داشت.

حمیدرضا مشهدی عباسی همچنین برگزاری جلسات توجیهی برای ورودیهای جدید  را در جهت آشنایی این عزیزان با محیط مذهبی  شهر و قوانین آموزشی  بسیار مثبت ارزیابی کرد.

دکتر محمود صفری نیز در سخنانی ضمن تشکر  از حمایت های همیشگی مسئولین شهرستان از واحد جوان دماوند به مشکلاتی نظیروجود کشتارگاه در نزدیکی دانشگاه و ایجاد بوی تعفن در محیط واحد ،  نبود  ترمینال و پارکینگ ، وجود برخی رستوران ها  و اماکن  گردشگریکه باید نظارت بیشتری روی آنها بشود ؛ اشاره کرد.

در این جلسه معاونین اداری مالی ،عمرانی،پژوهشی،دانشجویی،سما و حوزه حراست دانشگاه،گزارش های لازم را در زمینه پروژه های اداری،ورزشی و فرهنگی در دست احداث واحد و وجود مشکلات اقتصادی که باعث کندی روند ساخت وسازها شده،بحث تغذیه و امکان پخت روزانه 3000 پرس غذا،مرکز مشاوره،ایاب و ذهاب و جابجایی روزانه جمع کثیری از دانشجویان از تهران به دماوند وبالعکس،استفاده مشترک از خوابگاه های واحد رودهن،بحث حفاظت الکترونیکی از ساختمانها،مشکلات ترافیکی شهر،نبود پارکینگ مناسب،اهم فعالیتهای پژوهشی و تالیف کتاب به زبان انگلیسی توسط یکی از اساتید دانشگاه را ارائه دادند.نظر شما :