امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و پژوهشگاه صنعت نفت

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۰ کد : ۳۶۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۸۵۰

تفاهم نامه همکاری تحقیقاتی، پژوهشی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند به ریاست  محمود صفری با تلاش و پیگیری های مرکز تحقیقات انرژی های تجدید پذیر واحد دماوند و پژوهشگاه صنعت نفت به نمایندگی جعفر توفیقی رییس این پژوهشگاه، امضا شد.

حسن اسدالهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در خصوص موضوع تفاهم نامه گفت:این تفاهم نامه شامل همکاریهای پژوهشی بین دانشگاه و پژوهشکده صنعت نفت در جهت نیل به اهداف  مختلف پژوهشی است.

وی افزود:‌ همکاری در تهیه و اجرای طرحهای پژوهشی با توجه به وجود اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همچنین همکاری در اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، سیستم های هوشمند، محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژی از جمله برنامه های ما در این تفاهم نامه است.

مهدی حکیمی رییس مرکز تحقیقات انرژی های تجدید پذیر واحد دماوند نیز گفت: بهره مند شدن طرفین از توانمندی های پژوهشی و امکانات آزمایشگاهی تخصصی، همکاری مشترک در برگزاری کارگاه ها و همایش های تخصصی، حمایت از شرکتهای استارت آپی و در نهایت همکاری در زمینه ایجاد بستر مناسب جهت شکوفایی استعدادهای جوان دانشگاهی از دیگر موضوعات عنوان شده در این تفاهم نامه است که امیدواریم با حمایت های همیشگی ریاست دانشگاه آزاد دماوند و مشارکت گسترده ی پژوهشگاه صنعت نفت، به اهداف تعیین شده برسیم.


( ۲ )