بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در محکومیت شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ کد : ۳۴۱۵ اخبار اطلاعیه ها دانشجویان جدیدالورود
تعداد بازدید:۱۹۲

بسم الله الرحمن الرحیم

مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا

 

همگان واقفند که تلاش مجاهدانه شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش در مبارزه با داعش، سایه شوم افراطی‌گری و تروریسم را از بلندای سر مردمان منطقه خاورمیانه محو نمود و ایشان را از آینده‌ای دهشتناک نجات داد.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی نه یک شخص که یک جریان فکری است و امروز جریان فکری این سردار بزرگ در تمام مرزهای جهان اسلام جاری شده و نام او با عزت اسلام و ایران پیوند خورده است.

حرکت شیطان بزرگ و ایادی دست نشانده اش باعث شد تا ملت ایران امروز عزادار از دست دادن این مرد بزرگ شوند اما آمریکا باید اطمینان داشته باشد که خون به ناحق ریخته این انسان پاک و همرزمانش در رگ های مردمان این سرزمین جریان یافته و از دل آن هزاران سردار سلیمانی پدیدار خواهند شد که انتقام این اسطوره مجاهدت را از استبداد گرفته و راه این شهید را تا پیروزی نهایی استمرار خواهند داد.

بدون شک این حادثه تروریستی تجلی استیصال و درماندگی نظام سلطه از تقویت جبهه مقاومت اسلامی است و این شهادت مظلومانه  آغازگر حرکتی است که در آن مبارزه و مقابله با آمریکا در همه زمینه های نظامی، سیاسی، بین المللی و علمی و فناوری بسیار افزونتر از قبل می کند .

ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند ضمن تسلیت شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ترور وحشیانه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرده و داعیه دغدغه های حقوق بشری و ضد تروریست بودن آمریکا را ادعایی واهی میدانیم که حتی دوستان آمریکا نیز آنرا باور ندارند.

ما اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند تاکید می نماییم، همانگونه که رهبر عظیم الشان ایران اسلامی فرمودند به حول و قوه الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای این واقعه آلودند.

 

سایه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مستدام


( ۱ )