بازدید رییس شبکه بهداشت و درمان دماوند از دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد

۰۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ کد : ۳۱۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۱

دکتر خیرخواه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند طی دیداری با دکتر محمود صفری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند پس از زیارت قبور مطهر شهدای گمنام، از دانشکده پرستاری این واحد بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی هیات رییسه دانشگاه  انجام شد، ضمن ارائه توضیحات تکمیلی از سوی کارشناس پرستاری دانشگاه مبنی بر خدمات و آموزشهای قابل ارائه به دانشجویان، از امکانات و تجهیزات اتاق پراتیک و آناتومی و همچنین کتابخانه دانشکده نیز بازدید به عمل آمد.

دکتر خیر خواه ضمن تشکر از مجموعه مدیریتی واحد در راه اندازی رشته پرستاری و فراهم نمودن امکانات موجود، از همکاری به عمل آمده در بسیج همگانی فشار خون به واسطه شرکت دانشجویان پرستاری این واحد نیز تقدیر و تشکر نمود و نوید همکاری بیشتر دانشگاه و شبکه بهداشت را درآینده نزدیک به ویژه در بحث حمایت از دانشجویان در زمینه کارآموزی بهداشت و محیط داد.

وی همچنین آمادگی شبکه بهداشت جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با دانشگاه آزاد دماوند را اعلام نمود.

دکتر صفری نیز ضمن تشکر از حضور و بازدید رییس شبکه بهداشت دماوند از دانشکده پرستاری، از حسن نیت و همکاری آن شبکه با این واحد ابراز خرسندی نمود.

رییس دانشگاه آزاد دماوند همچنین گزارش کاملی از راه اندازی مرکز پیشرفته نگهداری از سالمندان و نیز توسعه سایر رشته های مرتبط با گروه علوم پزشکی و پرستاری ارائه داد و خواستار همکاری مسئولان ذیربط شهرستان در اجرایی نمودن این پروژه ها شد.


( ۴ )