برگزاری جلسه شورای مدیران گروه های آموزشی

۰۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰ کد : ۳۱۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۴۳

همزمان با برگزاری امتحانات نیمسال دوم تحصیلی و در آستانه شروع دوره تابستان، شورای مدیران گروه های مختلف آموزشی با حضور دکتر محمود صفری رئیس واحد، مهدی ملک محمدی معاون آموزشی و جمعی از مسئولان دانشگاه و مدیران گروه های مختلف آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس واحد دماوند ضمن خوشامدگویی به حضار به بیان نقطه نظرات و نکات مهم آموزشی برای مدیران گروه پرداخت و اظهار داشت : توجه هرچه بیشتر در برنامه ریزی نیمسال آینده و خصوصا دوره تابستان، نظارت دقیق بر تشکیل کلاسها، حضور بیشتر و پررنگ تر مدیران گروه در دانشگاه و دقت در مصاحبه و انجام به موقع مصاحبه اساتید حق التدریس از جمله دغدغه های بنده در حوزه آموزش است.

در ادامه جلسه مهدی ملک محمدی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن برشمردن نکات مهم آموزشی، به تشریح برنامه ریزی های انجام شده برای دوره تابستان و نیمسال اول 99-98 و بررسی راهکارهای اجرایی نمودن بخشنامه دروس مازاد پرداخت؛تصویب رشته های جدید، راهکارهای جذب دانشجو و چارت گروه ها از جمله موارد مهم دیگری بود که در این جلسه به آنها اشاره شد.

در این نشست صمیمی مدیران گروه های مختلف آموزشی به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مورد مسائل مهم دانشگاه پرداختند و مسئولان واحد به سوالات پاسخ دادند.


( ۲ )

نظر شما :