تقدیر از اعضای فعال مرکز تحقیقات انرژی و افتتاح نمایشگاه دائمی دستاوردهای پژوهشی

۰۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۰ کد : ۳۱۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۷۲۴

در جلسه ی این هفته مرکز تحقیقات انرزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و با حضور دکتر محمود صفری رییس، دکتر حسن اسدالهی معاون پژوهش و فناوری، دکتر علیرضا اسماعیلی معاون سما و تعدادی از اعضای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی از اعضای فعال در مرکز تحقیقات انرژی تقدیر به عمل آمد.

 در ابتدای این جلسه، دکتر محمود صفری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند ضمن تشکر از تشکیل این تیم تحقیقاتی و فعالیتهای انجام شده، به نحوه تاسیس و شکل گیری دانشگاه و مشکلات موجود در رسیدن به این نقطه اشاره و از افراد حاضر در جلسه خواستند با توکل بر خدا، استفاده از نیروی جوانی و تلاش و همت انقلابی برای پیشرفت علمی و پژوهشی و ارتقای سطح علمی واحد وهمچنین جهت حل مسائل و مشکلات جامعه در راستای بیانیه گام دوم رهبر انقلاب قدم بردارند چرا که در این راه همواره از حمایت مسئولین این واحد برخوردار خواهند بود.

همچنین دکتر حسن اسدالهی معاون پژوهشی واحد نیز گزارشی از نحوه تشکیل کمیته علمی و ارائه پیشنهاد تاسیس مرکز به سازمان مرکزی و فعالیتهای انجام شده برای دریافت مجوز تاسیس مرکز ارائه داد و عملکرد این مرکز از دید کارشناسان سازمان مرکزی  دانشگاه آزاد اسلامی را مطلوب ارزیابی نمود.

در ادامه دکتر حجت ا.. خواجه صالحانی رییس مرکز تحقیقات انرژی های نوین واحد دماوند نیز ضمن اشاره به فعالیتهای انجام شده توسط هر یک از اعضاء، نتیجه بدست آمده را حاصل تلاش همه اعضا اعم از اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانست و ابراز امیدواری کرد با ادامه این همکاری و تلاش مضاعف، شاهد موفقیتهای بیشتر در سطح استان و حتی کشور باشیم.

در پایان این جلسه از آقایان دکتر درخشان، دکتر قمیشی، مهندس کیخا، دکتر حکیمی، دکتر اسماعیل پور، دکتر خانزادی، دکتر یوسفی، دکتر کاویانی پور، دکتر صدر منوچهری و خانمها دکتر پولایی و مهندس کیخا به عنوان اعضای هیات علمی فعال و از آقایان مهندس محمد حسن آقایی (دانشجو کارشناسی ارشد برق)، مهندس محمد کردباغ (دانشجوی دکتری برق)، مهندس حامد باقری تبار (دانشجوی دکتری برق)، مهندس امین رضا زاده ماسوله (دانشجوی ارشد معماری) و منصور زاهدی پور (دانشجوی ارشد برق) به عنوان دانشجویان فعال در مرکز و از خانم اسدالهی و آقای مهندس سهرابی پور از کارکنان پژوهش که در پیشبرد امور اداری مرکز کمک شایانی کرده اند، با اهدای لوح تقدیر شد.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه که به همت اساتید و دانشجویان نخبه گردآوری شده اند، توسط رییس و اعضای هیات ریسه واحد، بخش پایانی این مراسم بود.


( ۲ )