تیم "اپیک" مستقر در مرکز رشد واحد دماوند موفق به ورود در پارک فناوری پردیس شد

۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۰ کد : ۳۰۰۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۱

تیم اپیک (Appeek) متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند موفق به کسب مجوز استقرار در پارک فناوری پردیس و مرکز رشد فناوری نخبگان شد.

این تیم که در زمینه هوش مصنوعی، بینایی ماشین و اینترنت اشیاء در حال فعالیت است، با ارائه و پیاده سازی طرحی در حوزه هوش تجاری که به تحلیل رفتار های مشتری در موقعیت های مختلف می پردازد؛ توانست به این مهم دست یابد.

در این دوره از پذیرش، 77 تیم درخواست عضویت در این مجموعه را داده بودند که پس از ارزیابی و مصاحبه، 26 تیم با حوزه های فنی مختلف برای دوره فضای اشتراکی پارک فناوری انتخاب شدند؛ این تیمها در فضای اشتراکی از مهرماه به مدت 10 هفته تحت نظارت کارشناسان قرار گرفته و دوره های آموزشی مختلفی در زمینه های کار تیمی، مدیریت کسب و کار و نحوه ارائه محصول به بازار برای آنها برگزار شد.

پس از اتمام این دوره، 11 تیم موفق به کسب پذیرش نهایی شدند که تیم اپیک علاوه بر کسب این موفقیت، به عنوان یکی از تیم های برتر شناخته شد.

سرپرست این تیم پیمان عرب است و پویا کرمی متخصص هوش مصنوعی، امیر علی مهدوی متخصص نرم افزار، امیر آقاجان احمدی متخصص بینایی ماشین و خانم ها سمانه شیرپور برنامه نویس وب، هدیه شکوری طراح ui/ ux و ریحانه خلجی برنامه نویس موبایل اعضای این تیم را تشکیل می دهند.


۱ رای