سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۰ کد : ۲۹۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۰

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با مراسم گرامیداشت روز دانشجو توسط دکتر طهرانچی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در واحد تهران جنوب توسط دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه به مدیریت ارشیا بادی دانشجوی نخبه مقطع دکتری واحد دماوند و با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده و تاکنون 90 هزار نفر در نقاط مختلف جهان عضو این پیام‌رسان شده اند.

این سامانه با قابلیت های فراوان از جمله سرعت بالای تبادل اطلاعات و امنیت بالا برای سیستم عامل اندروید و وب تهیه شده و در دسترس خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

امکان ارسال اطلاعات به صورت صوتی و تصویری، امکان ایجاد گروه و کانال، امکان پرداخت وجه درون‌برنامه‌ای، انتقال اطلاعات در انواع پلت‌فرم، امکان مشاهده وضعیت آموزشی و تحصیلی دانشجویان، امکان ثبت درخواست های دانشجویی، ارسال و پیگیری وضعیت درخواست، امکان پرداخت شهریه، ثبت و تأیید نمرات توسط اساتید، دانلود مقالات و استفاده از کتابخانه های بین‌المللی، امکان درخواست نقل و انتقالات دانشجویی، برگزاری دوره های آموزشی، درخواست امکانات خدمات از جمله پارکینگ و سلف، امکان ثبت‌نام در برنامه های علمی و فرهنگی، مشاهده احکام و فیش حقوقی کارمندان، امکان ارائه خدمات با آزمایشگاه های همکار استاندارد و monz.ir سرویس پرداخت آنلاین از جمله امکانات و ویژگی های سامانه پیام‌رسان (( ما )) است.

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://wemessenger.ir در فاز دوم راه‌اندازی، امکان استفاده توسط عموم مردم را خواهد داشت.

همچنین یکی دیگر از تولیدات ویژه ای که در کنار این پیامرسان رونمایی شد، سامانه monz است که یکی از کاملترین سامانه های پرداخت مالی و خدماتی، آموزشی در ایران در حوزه دانشجویی و عمومی است و تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد و عموم مردم می توانند،با دانلود و نصب این نرم افزار ها از امکانات آنها بهره مند شوند.

 


( ۱ )