بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در محکومیت سخنان وقیحانه و نادرست ریاست جمهوری آمریکا

۲۴ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۰ کد : ۲۵۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۷

باسمه تعالی

 

باز هم تکرار تاریخ ... 

بازهم بدعهدی آمریکا ...

بازهم سخنان توهین آمیز رئیس جمهور وقیح و جاهل آمریکا علیه ملت عزیزمان...

سخنان چندروز پیش ترامپ مشخص کرد که تنها هدف آمریکا از مذاکره، منافع خود و تسلط بر منطقه و جلوگیری از رشد کشورهای اسلامی و کم کردن توان ایران در بخش های نظامی و هسته ای و در نهایت ذلیل و تابع کردن ایران در مقابل خود مانند کشور عربستان بوده است.

 اگر تاکنون فقط گروهی از مردم دلواپسِ نتیجه برجامِ پُر ابهام ولی روشن بودند ، اکنون همه مردم برای حفظ این سرزمین، آب و خاک و منافع خود دلواپسند و جمله بزرگ آمریکا قابل اعتماد نیست توسط همه مردم و مسئولین بر زبان می آید.

این عهدشکنی بارِدیگر چهره واقعی شیطان بزرگ را به ما و مسئولین یادآوری کرد و آموخت که کربلا درس مذاکره نبوده و نیست بلکه کربلا درس مقاومت و پایداری علیه دشمنان است و سازش چاره ای برای مقابله با کشورهای مستکبر من جمله آمریکا نیست.

بانگاهی به تاریخ در می‌یابیم که استفاده از واژه های نادرست و جعلی به جای خلیج فارس تنها می تواند از روی غرض و کینه با ملت ایران باشد و تمام جهان میدانند این نام از زمانی بر این خلیج آمده است که حتی اسمی از آمریکا در کره خاکی وجود نداشت.

در پایان بر خود لازم می‌دانیم از رئیس جمهور منتخب کشورمان بابت سخنان قاطع و اعلام مواضع به موقع تشکر نماییم گرچه بهتر بود این مواضع را خیلی زودتر اتخاذ می‌کردند تا کشورمان دچار ضرر و زیان‌هایی که به خاطر اعتماد کاذب به آمریکای نمی شد زیرا با این مواضع آمریکا، مشخص شد که هم جسم هم روح برجام نقض شده است.

تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از تمامی مسئولین رده بالای کشور این تقاضا را دارد که با یکپارچگی و وحدت در مقابل زورگویی و بدعهدی‌های این دشمن قسم خورده ملت ایران بایستد و با پایبندی به حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از استقلال کشور عزیزمان در مقابل بیگانگان دفاع کند.

 

والسلام علی من التبع الهدی
مهرماه 1396
 انجمن اسلامی دانشجویان مستقل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند


نظر شما :