بازدید مدیران مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری شهرداری تهران از مرکز تحقیقات بتن و آسفالت واحد دماوند

۰۵ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۵ کد : ۲۵۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۷۰

مدیران مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری شهرداری تهران از مرکز تحقیقات بتن و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس مشیری مدیر گروه هماهنگی آزمایشگاه های مقیم مناطق شهرداری تهران، امکانات این مرکز را مطلوب ارزیابی و پیشنهاد نمود در صورت طی مراحل آموزشی و اداری لازم جهت اخذ برخی مجوزها، مرکز توانایی همکاری با شهرداری تهران به عنوان دستگاه نظارت مقیم در محل پروژه های مورد نظر شهرداری را دارد.

حسن اسدالهی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد واحد دماوند نیز با ارائه توضیحاتی در خصوص هدف گذاری این معاونت جهت حرکت در راستای سیاست های کلی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور فعالیت های پژوهش محور و لزوم ایجاد درآمد از زیرساخت های موجود در واحد دماوند، مرکز تحقیقات بتن و آسفالت را یکی از نمونه های بارز این موضوع عنوان نمود.

حمیدرضا احمدآقایی رییس مرکز تحقیقات بتن و آسفالت نیز در این دیدار ضمن تشریح امکانات و توانمندی های مرکز مذکور گفت: این مرکز با تکیه بر دانش فنی و تجربه کارشناسان خود و حمایت مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی ارائه خدمات فنی و آزمایشگاهی در زمینه پروژه های راه و ساختمان در نقاط مختلف استان تهران و استان های همجوار را دارد.

در این بازدید مهندس صمیمی رییس بخش بتن، مهندس جوادی رییس بخش مصالح ساختمانی، مهندس یزدان دوست مدیر گروه مقاومت مصالح، مدیران مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری شهرداری تهران حضور داشتند.


نظر شما :