بازدید نمایندگان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه آزاد دماوند به جهت صدور مجوز رشته پرستاری

۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۰ کد خبر : ۲۴۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۹۹۴

در جهت راه اندازی رشته پرستاری انجام شد:

بازدید نمایندگان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه آزاد دماوند

در جهت صدور مجوز راه اندازی رشته پرستاری،نمایندگان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند بازدید و با اعضای هیات علمی در نظر گرفته شده برای این رشته مصاحبه کردند.

در این بازدید که دکتر محمود صفری رییس واحد دماوند و معاونین وی  به همراه دکتر رضایی از پزشکان باسابقه و معتمد شهر میهمانان را همراهی میکردند،خانم ها دکترسادات سید باقرمداح مادر پرستاری نوین ایران،دکتر طاهره نصرآبادی رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران،دکتر لیلا عظیمی سرپرست اداره پرستاری و مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی و خانم حمیده درخوش نماینده دفتر توسعه و گسترش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از امکانات آموزشی، پژوهشی،آزمایشگاهی و رفاهی این واحد دانشگاهی بازدید و با اعضای هیات علمی رشته مذکور به گفتگو پرداختند.

پس از این بازدید،میهمانان و تیم فنی به بیمارستانهای سوم شعبان و حضرت فاطمه(س) دماوند مراجعه و از نزدیک با روند کار بهداشت ودرمان دماوند آشنا و امکانات موجود را بررسی کردند.

در این بازدید دکتر مداح  مادر پرستاری نوین ایران امکانات واحد دماوند را خوب و قابل قبول توصیف کرد و مقرر شد پس از رفع برخی کمبودها،در آینده نزدیک مجوز جذب دانشجو در مقطع پرستاری برای دانشگاه آزاد دماوند صادر شود.


۸ رای